Szkolenia

Dowiedz się więcej o szkoleniach

Psie przedszkole

Psie przedszkole przeznaczone jest dla szczeniąt do 4 miesiąca życia. W trakcie spotkań zajmujemy się budowaniem relacji z opiekunem i pewności siebie u szczenięcia oraz zapoznajemy go z otaczającym światem. Praca z tak młodym psem pozwala zapobiec niepożądanym zachowaniom. W trakcie spotkań dowiesz się co robić, żeby szczeniak nie skakał, nie podgryzał, grzecznie znosił czesanie, jak nauczyć go załatwiania się na zewnątrz.

Szkolenie psów z podstawowego posłuszeństwa

Kurs przeznaczony jest dla psów powyżej 4 miesiąca życia. Pracujemy w grupie innych psów i ludzi, dzięki czemu pies uczy się wykonywać podstawowe polecenia w rozproszeniach. Szkolenie to dobry początek do tworzenia relacji z psem, znalezienia wspólnego języka i zrozumienia jego potrzeb.

Szkolenie psów zaawansowane

Jeżeli skończyłeś szkolenie z psem z podstawowego posłuszeństwa i masz ochotę na więcej to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Dzięki temu szkoleniu utrwalisz poznane dotąd polecenia i przeniesiemy je na wyższy poziom. Wspólne zostawanie psów w grupie to to, co uwielbiam w tym szkoleniu najbardziej.

Po ukończeniu tego kursu możliwe są kolejne etapy szkoleń.

Szkolenie indywidualne psów

Nie masz czasu na szkolenie grupowe w weekendy? A może potrzebujesz pomocy przy zmianie zachowania Twojego psa? Nic straconego! Zapraszam na lekcje indywidualne, które prowadzę w ciągu tygodnia.

Lokalizacje szkoleń: Piaseczno, Konstancin- Jeziorna, Tarczyn, Prażmów i okolice.

pies w mieście

Pies w mieście, czyli posłuszeństwo na codzień

Szkolenie dedykowane jest absolwentom I i II etapu szkoleń z posłuszeństwa.

W trakcie szkolenia wychodzimy z placu szkoleniowego i rozpoczynamy treningi w trudniejszych warunkach oraz wprowadzamy w życie poznane dotąd komendy.

Konsultacje behawioralne

Jeżeli Twój pies:
1. Nie potrafi zostawać sam w domu
2. Niszczy przedmioty
3. Załatwia się w domu
4. Podgryza w zabawie
5. Skacze na gości
lub przejawia jakiekolwiek inne zachowania, które utrudniają Wam codzienność to konsultacja domowa jest właśnie dla Was!

Lokalizacje: Piaseczno, Konstancin- Jeziorna, Tarczyn, Prażmów i okolice.

Skuteczne Przywołanie

Mogę śmiało powiedzieć, że na nauce przywołania „zjadłam zęby”. Mój pierwszy beagle potrafił znikać na kilka godzin, dlatego moim największym celem w wychowaniu moich obecnych psów jest to, abym mogła bez oporów odpiąć smycz i cieszyć się swobodnym spacerem.

Zabawy i sport z psem

Oferuję:

– przygotowanie do BH, PT

– podstawy obedience

– nosework

– rally- o

– szukanie i przynoszenie aportu